Zadzwoń i umów się na wizytę

+48 602 323 511

dentysta kielce
Problemy z zębami to nie tylko nieświeży oddech,nieprzespane noce czy nieestetyczny wygląd. Stany zapalne w obrębie jamy ustnej wpływają na zdrowie całego organizmu. Myśląc o leczeniu stomatologicznym należy mieć na uwadze dbałość o kondycję wielu innych narządów: serca, nerek czy wątroby. Dlatego regularne wizyty u stomatologa są ważne nie jedynie w kontekście pięknego, zdrowego uśmiechu. Stanowią nieodzowny element profilaktyki zdrowotnej całego organizmu. Zabiegi stomatologiczne przeprowadzane w gabinecie NOVIDENT obejmują szeroki zakres usług dotyczących zarówno profilaktyki przeciwpróchnicowej, leczenia chorób przyzębia i próchnicy powikłanej, a także stomatologii estetycznej.
Wsłuchujemy się uważnie w potrzeby i problemy naszych pacjentów. Za cel stawiamy sobie dostarczenie idealnej jakości usług stomatologicznych.
Lek. Stom. Ewelina Markiewicz Chojnacka

Zobacz cennik zabiegów w zakresie stomatologii rodzinnej.

WYBIELANIE ZĘBÓW JEST NAJCZĘŚCIEJ STOSOWANYM ZABIEGIEM W  STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ. DOCENIANE JEST ZARÓWNO PRZEZ KOBIETY JAK I PRZEZ MĘŻCZYZN.

Białe zęby to w dzisiejszym świecie bardzo ważny element wizerunku. Dbałość o wygląd zewnętrzny stała się w większości środowisk warunkiem niezbędnym do osiągnięcia sukcesu. Wychodząc na przeciw tym potrzebom w gabinecie NOVIDENT dajemy możliwość jednowizytowego wybielenia zębów.

Nakładając profesjonalny żel wybielający w trzech 15-minutowych sesjach, uzyskujemy u naszych pacjentów uśmiech bielszy o kilka tonów.

Istnieje jednak kilka przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu wybielania. Są nimi:

  • wiek - dzieci poniżej 14 roku życia
  • okres ciąży i karmienia piersią
  • duża nadwrażliwość zębów
  • duża liczba wypełnień w zębach przednich
  • bardzo przezierne (niebieskie) szkliwo

Zarezerwuj wizytę

+48 602 323 511

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń

+48 602 323 511

NOVIDENT - Stomatologia rodzinna i medycyna estetyczna

aleja IX Wieków Kielc 4A/7, 2 piętro, 25-516 Kielce

Odwiedź nasz profil na facebook'ustomatolog kielce

Ⓒ Gabinet Novident 2017 - Realizacja Exentis

Polityka prywatności

Novident Kielce