Zadzwoń i umów się na wizytę

+48 602 323 511

mezoterapia iglowa kielce
We współczesnym świecie oprócz białego, zdrowego uśmiechu cenimy też harmonijne rysy twarzy i młody, świeży wygląd. Czasu nie zatrzymamy, ale możemy znacząco zapobiec oznakom jego upływu. Z tego powodu, po wielu latach pracy jako stomatolog, postanowiłam wzbogacić usługi w moim gabinecie o zabiegi medycyny estetycznej. Odbyłam szkolenia dotyczące zastosowania toksyny botulinowej tzw. botoksu zarówno w celach poprawy wyglądu jak i leczniczych. Zdobyłam umiejetność poprawy urody przy użyciu wypełniaczy na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego oraz różnorodnych preparatów do mezoterapii. Wiedzę przekazał mi dr Marcin Repetowski, znany i ceniony wieloletni praktyk medycyny estetycznej. Pod jego okiem przeprowadziłam szereg zabiegów dotyczących korekty zmarszczek, wypełniania bruzd czy mezoterapii z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego. W naszym gabinecie słuchamy pacjentów i dostosowujemy zabiegi do ich oczekiwań, doradzając jednocześnie, aby efekt końcowy wyglądał naturalnie. Ogromnie ważne jest dla mnie poprawianie urody a nie karykaturyzowanie jej, co niestety często widzimy na ulicach czy w kolorowych czasopismach.
botox kielce
Poprawa urody tak, ale jedynie przy zachowaniu naturalnego wyglądu i mimiki twarzy- oto nasza dewiza podczas zabiegów medycyny estetycznej.
Lek. Stom. Ewelina Markiewicz Chojnacka

Zobacz ceny zabiegów medycyny estetycznej. scaling kielce

TOKSYNA BOTULINOWA TYP A TO NEUROTKSYNA BĘDĄCA BIAŁKIEM HAMUJĄCYM PRZEKAZYWANIE IMPULSÓW NERWOWO-MIĘŚNIOWYCH.

Toksyna botulinowa typ A to neurotksyna będąca białkiem hamującym przekazywanie impulsów nerwowo-mięśniowych. Właściwość ta znalazła zastosowanie w medycynie estetycznej głównie do likwidowania zmarszczek mimicznych.Toksyną botulinową potocznie zwaną botoksem można korygować m.in. zmarszczki poprzeczne czoła, między brwiami tzw. lwia zmarszczka czy wokół oczu tzw. kurze łapki. Na rynku dostępnych jest kilka preparatów toksyny botulinowej .Wszystkie one mają taki sam mechanizm i skuteczność działania. W naszym gabinecie używamy najczęściej preparatu Botox firmy Allergan.

Przeciwwskazaniem do podania toksyny botulinowej jest:

ciąża i karmienie piersią

choroby autoimmunologiczne (np. łuszczyca,reumatoidalne zapalenie stawów)

choroby nowotworowe -leki przeciwmalaryczne, cyklosporyny,aminoglikozydy,aspiryna

miastenia -infekcje w miejscu planowanego podania preparatu

opryszka

nadwrażliwość na składnik preparatu.

Zabieg trwa ok. 20-30 min. i polega na wstrzykiwaniu w miejsca objęte zmarszczkami mimicznymi precyzyjnie odmierzonej ilości preparatu. Jest to praktycznie bezbolesne, jednak dla osób wrażliwych istnieje możliwość znieczulenia powierzchni kremem Emla. Efekty pojawiają się stopniowo i są zauważalne już po 3 dniach. Ostateczny efekt działania toksyny botulinowej widoczny jest po ok. 2 tygodniach od zabiegu i utrzymuje się przez ok.6 miesięcy. Wstrzykiwanie toksyny botulinowej najczęściej nie powoduje żadnych śladów i pacjent może powrócić do codziennej aktywności.

Bezpośrednio po zabiegu zaleca się wykonywanie przez 30 min. ruchów mimicznych, co usprawnia przenikanie preparatu do mięśni. Pacjent przez 4 godziny po iniekcji powinien pozostać w pozycji pionowej (nie wolno pochylać się ani kłaść). Przez 24 godziny nie należy też podróżować samolotem oraz spożywać alkoholu. W celu podtrzymania efektu zabieg należy powtarzać co 4-6 miesięcy (częstotliwość zależy od cech osobniczych).

Zarezerwuj wizytę

+48 602 323 511

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń

+48 602 323 511

NOVIDENT - Stomatologia rodzinna i medycyna estetyczna

aleja IX Wieków Kielc 4A/7, 2 piętro, 25-516 Kielce

Odwiedź nasz profil na facebook'ustomatolog kielce

Ⓒ Gabinet Novident 2017 - Realizacja Exentis

Polityka prywatności

Novident Kielce