Zadzwoń i umów się na wizytę

+48 602 323 511

dentysta kielce
Problemy z zębami to nie tylko nieświeży oddech,nieprzespane noce czy nieestetyczny wygląd. Stany zapalne w obrębie jamy ustnej wpływają na zdrowie całego organizmu. Myśląc o leczeniu stomatologicznym należy mieć na uwadze dbałość o kondycję wielu innych narządów: serca, nerek czy wątroby. Dlatego regularne wizyty u stomatologa są ważne nie jedynie w kontekście pięknego, zdrowego uśmiechu. Stanowią nieodzowny element profilaktyki zdrowotnej całego organizmu. Zabiegi stomatologiczne przeprowadzane w gabinecie NOVIDENT obejmują szeroki zakres usług dotyczących zarówno profilaktyki przeciwpróchnicowej, leczenia chorób przyzębia i próchnicy powikłanej, a także stomatologii estetycznej.
Wsłuchujemy się uważnie w potrzeby i problemy naszych pacjentów. Za cel stawiamy sobie dostarczenie idealnej jakości usług stomatologicznych.
Lek. Stom. Ewelina Markiewicz Chojnacka

Zobacz cennik zabiegów w zakresie stomatologii rodzinnej.

LECZENIE PROTETYCZNE POLEGA NA TRWAŁEJ I KOSMETYCZNEJ ODBUDOWIE LUB ODTWORZENIU BRAKUJĄCYCH ZĘBÓW.

Utrata zębów dla większości pacjentów jest sytuacją niezwykle przykrą. Pogarsza się wówczas nie tylko wygląd zewnętrzny,ale jakość życia codziennego. Brak pełnego uzębienia uniemożliwia prawidłowe rozdrabnianie pokarmów,powodując jednocześnie szereg chorób przewodu pokarmowego. Odtworzenie prawidłowego zgryzu ma więc znaczenie dla zdrowia fizycznego i psychicznego.

W naszym gabinecie rozwiązujemy zarówno problemy pacjentów bezzębnych (protezy całkowite) jak i poprawiamy wygląd w przypadku utraty pojedynczego zęba (mosty, korony).

Złamany, czy mocno zniszczony ząb nie musi już oznaczać konieczności jego usunięcia.

Wkłady korzeniowe z natychmiastową odbudową kompozytową mogą być znakomitym rozwiązaniem w awaryjnych sytuacjach, umożliwiając odtworzenie zęba już podczas jednej wizyty.

Zarezerwuj wizytę

+48 602 323 511

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń

+48 602 323 511

NOVIDENT - Stomatologia rodzinna i medycyna estetyczna

aleja IX Wieków Kielc 4A/7, 2 piętro, 25-516 Kielce

Odwiedź nasz profil na facebook'ustomatolog kielce

Ⓒ Gabinet Novident 2017 - Realizacja Exentis

Polityka prywatności

Novident Kielce