Zadzwoń i umów się na wizytę

+48 602 323 511

mezoterapia iglowa kielce
We współczesnym świecie oprócz białego, zdrowego uśmiechu cenimy też harmonijne rysy twarzy i młody, świeży wygląd. Czasu nie zatrzymamy, ale możemy znacząco zapobiec oznakom jego upływu. Z tego powodu, po wielu latach pracy jako stomatolog, postanowiłam wzbogacić usługi w moim gabinecie o zabiegi medycyny estetycznej. Odbyłam szkolenia dotyczące zastosowania toksyny botulinowej tzw. botoksu zarówno w celach poprawy wyglądu jak i leczniczych. Zdobyłam umiejetność poprawy urody przy użyciu wypełniaczy na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego oraz różnorodnych preparatów do mezoterapii. Wiedzę przekazał mi dr Marcin Repetowski, znany i ceniony wieloletni praktyk medycyny estetycznej. Pod jego okiem przeprowadziłam szereg zabiegów dotyczących korekty zmarszczek, wypełniania bruzd czy mezoterapii z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego. W naszym gabinecie słuchamy pacjentów i dostosowujemy zabiegi do ich oczekiwań, doradzając jednocześnie, aby efekt końcowy wyglądał naturalnie. Ogromnie ważne jest dla mnie poprawianie urody a nie karykaturyzowanie jej, co niestety często widzimy na ulicach czy w kolorowych czasopismach.
botox kielce
Poprawa urody tak, ale jedynie przy zachowaniu naturalnego wyglądu i mimiki twarzy- oto nasza dewiza podczas zabiegów medycyny estetycznej.
Lek. Stom. Ewelina Markiewicz Chojnacka

Zobacz ceny zabiegów medycyny estetycznej. scaling kielce

KWAS HIALURONOWY JEST POWSZECHNIE NAZYWANY "ELIKSIREM MŁODOŚCI" Z POWODU SZEROKIEGO ZASTOSOWANIA W KOSMETYCE.

Kwas hialuronowy to naturalna substancja występująca w organizmie człowieka, posiadająca zdolność wiązania bardzo dużych ilości wody. Właściwość ta została wykorzystana w medycynie estetycznej w celu poprawy nawilżenia i jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu.

W zależności od zastosowanego preparatu (w naszym gabinecie stosujemy preparaty Princessa, Restylane, Juvaderm) kwas możemy wykorzystać m.in. do wypełniania głębokich bruzd nosowo-wargowych, linii marionetek, unoszenia kątów ust, wypełniania dołków na twarzy czy doliny łez. Jest to tzw. usieciowany kwas hialuronowy(w postaci żelu). Preparaty o konsystencji płynnej można wykorzystać do rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu a także dłoni.

 

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest:

ciąża i karmienie -choroby o podłożu autoimmunologicznym

stany zapalne skóry(opryszczka,trądzik)

skłonność do bliznowaceń

choroby nowotworowe

 

Zabieg wykonywany jest po uprzednim znieczuleniu kremem Emla. Następnie preparat zostaje wprowadzony podskórnie. W czasie wkłuć pacjent może odczuwać delikatne" rozpychanie”. Czas trwania całego zabiegu to ok. 30 min (plus czas znieczulenia).
Efekt jest widoczny od razu, jednak przez kolejne 2-3 dni następuje intensywne wiązanie wody przez preparat (zaleca się duże jej spożywanie po zabiegu), co poprawia jeszcze rezultat uzyskany na wizycie. Po podaniu wypełniacza z kwasem hialuronowym obserwujemy utrzymywanie się efektu przez okres od 6 do 12 miesięcy. Czas ten zależy od trybu życia pacjenta,wieku, ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe. Po zabiegu może pojawić się niewielki ból i obrzęk w okolicy podania preparatu. Mija on jednak w ciągu 2 dni. Po zabiegu nie wolno opalać się prze okres 2 tygodni (solarium, ekspozycja słoneczna) oraz nagrzewać się (sauna). Wykonywanie makijażu jest zalecane dopiero po upływie 24 godzin.

Zarezerwuj wizytę

+48 602 323 511

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń

+48 602 323 511

NOVIDENT - Stomatologia rodzinna i medycyna estetyczna

aleja IX Wieków Kielc 4A/7, 2 piętro, 25-516 Kielce

Odwiedź nasz profil na facebook'ustomatolog kielce

Ⓒ Gabinet Novident 2017 - Realizacja Exentis

Polityka prywatności

Novident Kielce