Zadzwoń i umów się na wizytę

+48 602 323 511

mezoterapia iglowa kielce
We współczesnym świecie oprócz białego, zdrowego uśmiechu cenimy też harmonijne rysy twarzy i młody, świeży wygląd. Czasu nie zatrzymamy, ale możemy znacząco zapobiec oznakom jego upływu. Z tego powodu, po wielu latach pracy jako stomatolog, postanowiłam wzbogacić usługi w moim gabinecie o zabiegi medycyny estetycznej. Odbyłam szkolenia dotyczące zastosowania toksyny botulinowej tzw. botoksu zarówno w celach poprawy wyglądu jak i leczniczych. Zdobyłam umiejetność poprawy urody przy użyciu wypełniaczy na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego oraz różnorodnych preparatów do mezoterapii. Wiedzę przekazał mi dr Marcin Repetowski, znany i ceniony wieloletni praktyk medycyny estetycznej. Pod jego okiem przeprowadziłam szereg zabiegów dotyczących korekty zmarszczek, wypełniania bruzd czy mezoterapii z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego. W naszym gabinecie słuchamy pacjentów i dostosowujemy zabiegi do ich oczekiwań, doradzając jednocześnie, aby efekt końcowy wyglądał naturalnie. Ogromnie ważne jest dla mnie poprawianie urody a nie karykaturyzowanie jej, co niestety często widzimy na ulicach czy w kolorowych czasopismach.
botox kielce
Poprawa urody tak, ale jedynie przy zachowaniu naturalnego wyglądu i mimiki twarzy- oto nasza dewiza podczas zabiegów medycyny estetycznej.
Lek. Stom. Ewelina Markiewicz Chojnacka

Zobacz ceny zabiegów medycyny estetycznej. scaling kielce

MEZOTERAPIA IGŁOWA SKUTECZNIE PIELĘGNUJE SKÓRĘ PRZYWRACAJĄC JEJ ŚWIEŻY, MŁODY WYGLĄD. 

Mezoterapia igłowa to zabieg medycyny estetycznej, polegający na śródskórnym lub podskórnym podaniu preparatu farmakologicznego tzw. koktajlu w obszarze, w którym chcemy poprawić wygląd naszej skóry. Mezoterapię igłową możemy zastosować w celu odmłodzenia skóry, poprawy jej elastyczności, nawilżenia, likwidacji drobnych zmarszczek. Odpowiednio dobrane preparaty znajdują też zastosowanie w leczeniu cellulitu. Zapobiegają również wypadaniu włosów. Mezoterapia igłowa ma jednak sens tylko wtedy, gdy wykonywana jest cyklicznie - najlepiej 5 zabiegów w odstępach 2-3 tygodni.

Podawanie preparatu jest wykonywane po uprzednim znieczuleniu kremem Emla obszaru poddawanego zabiegowi. Po zabiegu mogą pojawić się w miejscu wkłucia drobne siniaczki i zaczerwienienia. Możliwy jest też niewielki obrzęk, który mija kilka godzin po zabiegu. Pacjent może powrócić do codziennej aktywności. Zaleca się jedynie zrezygnować z makijażu przez min.12 godzin.

Przeciwwskazania do zabiegu: 

alergia na składnik preparatu

cukrzyca

ciąża i laktacja

choroby nowotworowe

stany ropne i zapalne skóry

Zarezerwuj wizytę

+48 602 323 511

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń

+48 602 323 511

NOVIDENT - Stomatologia rodzinna i medycyna estetyczna

aleja IX Wieków Kielc 4A/7, 2 piętro, 25-516 Kielce

Odwiedź nasz profil na facebook'ustomatolog kielce

Ⓒ Gabinet Novident 2017 - Realizacja Exentis

Polityka prywatności

Novident Kielce